XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada I niedziela miesiąca. Po każdej mszy świętej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Dziękuję bardzo serdecznie Państwu z Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej na wtorkowym spotkaniu na plebanii. Dziękuję za życzenia imieninowe.

Ustaliliśmy na spotkaniu, że od najbliższej niedziel 12 lipca będzie przeniesiona msza św. niedzielna     z godz. 11 na godz. 10

Niestety jest smutna wiadomość jeśli chodzi o budowę kaplicy pogrzebowej. Okazało się , że w planie przestrzennego zagospodarowania gminy w otoczeniu kościoła i plebanii nie ma żadnej działki pod budowę. Mówiąc wprost nie można budować żadnego budynku a więc również kaplicy. Sprawa jest nie do załatwienia ponieważ trzeba by było zmiany planu przestrzennego zagospodarowania .

Jak zwykle bardzo serdecznie zapraszam na codzienną mszę św. szczególnie w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszam dzieci i młodzież . Są wakacje więc można więcej czasu poświęcić  na spotkania z Panem Jezusem. Przed mszą św. Różaniec za Ojczyznę.

Za tydzień II tura wyborów prezydenckich. Bardzo proszę idźcie na wybory tak jak w I turze a może jeszcze liczniej . Namawiajcie tych którzy nie byli w ostatnią niedzielę. Wygrajmy Polskę.

Bóg zapłać Paniom za sprzątanie kościoła w tym tygodniu. Młodej parze za kościół. Następne sprzątanie będzie w sobotę o godz. 9:00. Sprzątają Panie: Danuta Kamińska Małgorzata Merwa

Krystyna Hulbój. Nie kupujemy kwiatów.

Poniedziałek – wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

Środa – wsp. św. Jana z Dukli kapłana

Sobota – święto św. Benedykta opata

W ostatnim tygodniu odszli z naszej rodziny parafialnej do Pana śp. Łukasz Ząbek i Józef Kaprak