Krzyżowa 12.VII. 2020r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Bardzo gorąco witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej Parafii, a naszym parafianom którzy wyjeżdżają na urlopy życzę słońca. Bądźcie ostrożni i roztropni ze względu na ciągle panującą epidemię koronawirusa.

Dzisiaj II tura wyborów prezydenckich. Bardzo serdecznie proszę wszystkich o udział w wyborach. Każdy Polak który kocha Ojczyznę musi wziąć odpowiedzialność za naszą wspólną Matkę ziemską.

Przypominam, że od dzisiaj msza św. niedzielna jest sprawowana nie o godz. 11 tylko o godz. 10.

Pozostałe msze św. według starego porządku czyli o godz. 8:00 i 18.

Zapraszam na codzienną mszę św. szczególne w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy .

Bardzo proszę abyście pamiętali o pomocy dla rodziny syryjskiej z Allepo.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu. Następne sprzątanie będzie w sobotę o godz. 9:00. Sprzątają Panie: Zdzisława Piecha Rozalia Piecha Barbara Wyród Barbara Michalec.

W piątek po mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Bardzo serdecznie zapraszam.

To że mamy takie piękne otoczenie naszego kościoła to zasługa Panów Andrzeja i Karolka Górów

Bardzo serdecznie im dziękujemy.

Poniedziałek – wsp. Świętych kapłanów Andrzeja Świerada

Środa – wsp. św. Bonawentury biskupa i Doktora Kościoła