Krzyżowa 19.VII. 2020r.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Witam bardzo serdecznie wszystkich wypoczywających na naszej pięknej ziemi beskidzkiej. Wszystkim naszym parafianom zwłaszcza dzieciom i młodzieży życzę więcej słonecznych                      i prawdziwie letnich dni.

Zapraszam na codzienną mszę św. do naszego kościoła. Jak zwykle w środę przed mszą św. Różaniec  w intencji wszystkich wypoczywających żeby dobrze wypoczęli i szczęśliwie wrócili do domów.

Bardzo serdecznie dziękuję za waszą obecność na wyborach prezydenckich . Nie udało nam się wygrać wozu strażackiego ale wygraliśmy coś dużo więcej bo wygraliśmy Polskę.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu. Następne sprzątanie będzie w sobotę o godz. 9:00. Sprzątają Panie: Bożena Pastor Katarzyna Klimczak Renata Lach i Irena Jędrzejas.

W najbliższą niedzielę poświęcenie pojazdów mechanicznych i błogosławieństwo kierowców.              W sobotę przypada wspomnienie.  św. Krzysztofa patrona kierowców.

Środa –  święto . św. Marii Magdaleny

Czwartek – święto ś1). Brygidy zakonnicy Patronki Europy