Krzyżowa 26 .VII. 2020r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Witam bardzo serdecznie wszystkich wypoczywających na naszej pięknej ziemi beskidzkiej. Wszystkim naszym parafianom zwłaszcza dzieciom i młodzieży życzę więcej słonecznych                       i prawdziwie letnich dni.

Zapraszam na codzienną mszę św. do naszego kościoła. Jak zwykle w środę przed mszą św. Różaniec  w intencji wszystkich wypoczywających żeby dobrze wypoczęli i szczęśliwie wrócili do domów.

W sobotę z racji I soboty przed mszą św. Różaniec w intencji parafii.

W sobotę rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. Bardzo serdecznie proszę o postanowienia abstynencji od alkoholu i ofiarowanie swojej trzeźwości za tych którzy nadużywają codziennie alkoholu/

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu. Następne sprzątanie będzie w sobotę o godz. 9:00. Sprzątają Panie: Małgorzata Barcik Teresa Majdak i Maria Hruby. Nie kupujemy kwiatów.

Środa – wsp. św. Marty

Piątek – wsp. św. Alfonsa Marii Liguriego biskupa

W ostatnim tygodniu odszedł do Pana z naszej rodziny parafialnej po wieczną nagrodę śp. Kazimierz Pindel         wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……..