Krzyżowa 2 .VIII. 2020r.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada I niedziela miesiąca. Po każdej mszy św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Witam bardzo serdecznie wszystkich wypoczywających na naszej pięknej ziemi beskidzkiej. Wszystkim naszym parafianom zwłaszcza dzieciom i młodzieży życzę więcej słonecznych                      i prawdziwie letnich dni.

Wiemy, że nastąpił znaczny wzrost zakażeń na koronawirusa. Bądźmy czujni zakładajmy maseczki w pomieszczeniach zamkniętych w środkach komunikacji autobusowej.

Zapraszam na codzienną mszę św. do naszego kościoła. Jak zwykle w środę przed mszą św. Różaniec  w intencji wszystkich wypoczywających żeby dobrze wypoczęli i szczęśliwie wrócili do domów.

W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź św. w piątek od 17 do 18. Po mszy świętej nabożeństwo do Serca Jezusowego.

Wizyta u seniorów i chorych od godz. 9:00.

Bardzo serdecznie proszę o zachowanie trzeźwości w sierpniu.

Przypomominam żebyście pamiętali o rodzinie syryjskiej.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu. Następne sprzątanie będzie w sobotę o godz. 9:00. Sprzątają Panie: Barbara Mocek Anna Wasilewska Zofia Jędrzejas Halina Wrzeszcz Renata Góra i Agata Janiczek

Wtorek  – wsp. św. Jana Marii Vianneya kapłana

Czwartek  –  święto Przemienienia Pańskiego

Bardzo serdecznie proszę o waszą modlitwę za mojego zmarłego kolegę rocznikowego śp. ks. Stanisława Będkowskiego proboszcza z Gdowa.